SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen & Stand
Uitslagen

Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 21 januari

wit Witzwart ZwartUitslag
Bob Stolp-Ed Stolp1-0
Bert Hollander-Harold Ebels1-0
Luc Janssen-Dirk Aafjes1-0
Barry Blekemolen-Tars Wanders1-0
Sandra Hollander-Samer Alrayes1-0
Marlies Sturk-Remi Aafjes0-1
Robin Rommel-Jos Admiraal½-½
Hans de Goede-Gijs Pouw1-0
Harry Levering-Jan Brantjes0-1
Marcel Wester-Nico Pepping1-0
Bert van Diermen-Ed van Duin0-1
Ferry Haan-Paul de Ruijter1-0
Jesse Zoon-Chiel Pepping0-1
Adri Beentjes-Oneven
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 21 januari (Ronde 10)

Nr
Naam
Punten
Wa
Gsp
Gw
Rm
Vl
Perc
1Bob Stolp863,30100981094,4%
2Bert Hollander778,0099970277,8%
3Luc Janssen728,60981071275,0%
4Harold Ebels564,5097841356,3%
5Barry Blekemolen559,94961050550,0%
6Ed Stolp554,1195850362,5%
7Sandra Hollander515,0194840450,0%
8Tars Wanders512,9793942355,6%
9Remi Aafjes509,8492942355,6%
10Jaap Limmen499,2091841356,3%
11Hans de Goede480,2890641175,0%
12Jos Admiraal472,6289431087,5%
13Robin Rommel464,0288623158,3%
14Samer Alrayes456,7487841356,3%
15Dirk Aafjes444,80861041545,0%
16Jan Brantjes442,20851050550,0%
17Marlies Sturk416,0984631258,3%
18Adri Beentjes412,2883630350,0%
19Hidde Ebels408,14823300100,0%
20Gijs Pouw379,1281520340,0%
21Harry Levering375,8480930633,3%
22Ed van Duin358,5179930633,3%
23Marcel Wester357,9578822437,5%
24Aart van den Brink354,4177521250,0%
25Marc Voorwalt352,9676321083,3%
26Indriaas Booij342,8575421162,5%
27Ferry Haan334,4174521250,0%
28Theo Al324,6273813431,3%
29Nico Pepping316,8072820625,0%
30Jeroen van Vliet312,6271512240,0%
31Bert van Diermen309,1570512240,0%
32Chiel Pepping288,6969520340,0%
33Jan de Graaf269,1568210150,0%
34Heleen van der Linden243,9167820625,0%
35Paul de Ruijter222,7366710614,3%
36Olga Commandeur216,456500000,0%
37Jesse Zoon211,8264810712,5%
38Joke Mooij192,056330030,0%
39Arthur Wilbie178,526220020,0%