SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 23 september

wit Witzwart ZwartUitslag
Luc Janssen-Bert Hollander0-1
Harold Ebels-Ed Stolp½-½
Hans de Goede-Robin Rommel0-1
Samer Alrayes-Aart van den Brink1-0
Ed van Duin-Dirk Aafjes0-1R
Remi Aafjes-Tars Wanders1-0
Pieter Klein-Gijs Pouw0-1
Jan Brantjes-Bert van Diermen1-0
Jaap Limmen-Ferry Haan0-1
Harry Levering-Adri Beentjes1-0
Marcel Wester-Nico Pepping1-0
Jolanda Vos-Oneven
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 23 september (Ronde 2)

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Robin Rommel169,001002200100,0%
2Samer Alrayes157,00992200100,0%
3Bert Hollander156,00982200100,0%
4Dirk Aafjes151,00972200100,0%
5Harold Ebels143,0096211075,0%
6Ed Stolp125,6095211075,0%
7Luc Janssen102,6094210150,0%
8Remi Aafjes97,97931100100,0%
9Jan Brantjes96,64921100100,0%
10Harry Hageman95,30911100100,0%
11Gijs Pouw93,97901100100,0%
12Bob Stolp89,64891100100,0%
13Jolanda Vos88,008800000,0%
14Aart van den Brink82,8087210150,0%
15Harry Levering81,2086210150,0%
16Hans de Goede79,0085210150,0%
17Marcel Wester79,0084210150,0%
18Ferry Haan78,8083210150,0%
19Ed van Duin74,098210010,0%
20Jos Admiraal †61,00811100100,0%
21Wim van Dijk53,288000000,0%
22Hidde Ebels52,617900000,0%
23Barry Blekemolen51,957800000,0%
24Sandra Hollander51,287700000,0%
25Marlies Sturk50,627600000,0%
26Jan de Graaf49,957500000,0%
27Theo Al49,287400000,0%
28Olga Commandeur48,627300000,0%
29Heleen van der Linden47,957200000,0%
30Joke Mooij47,297100000,0%
31Paul de Ruijter43,117010010,0%
32Jelle Min42,386910010,0%
33Marc Voorwalt41,646810010,0%
34Tars Wanders40,916710010,0%
35Bert van Diermen40,386610010,0%
36Arthur Wilbie39,846510010,0%
37Pieter Klein39,316410010,0%
38Chiel Pepping38,386310010,0%
39Adri Beentjes36,806220020,0%
40Jeroen van Vliet36,516110010,0%
41Jaap Limmen34,406020020,0%
42Nico Pepping33,805920020,0%