SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 28, gespeeld op 5 mei

wit Witzwart ZwartUitslag
Bert Hollander-Sandra Hollander½-½
Tars Wanders-Luc Janssen0-1
Robin Rommel-Bob Stolp0-1
Adri Beentjes-Barry Blekemolen0-1
Hans de Goede-Harold Ebels0-1
Dirk Aafjes-Marlies Sturk1-0
Bert van Diermen-Pieter Klein1-0
Jeroen van Vliet-Marcel Wester1-0
Jan Brantjes-Dean Piepers0-1
Nico Pepping-Jaap Limmen1-0
Arthur Wilbie-Marc Voorwalt0-1
Harry Levering-Oneven
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 5 mei (Ronde 28). Eindstand seizoen 2022-23.

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPerc
1Bert Hollander2052,0010027169275,9%
2Luc Janssen2027,709927184574,1%
3Bob Stolp1708,579817116082,4%
4Barry Blekemolen1482,919724114954,2%
5Samer Al Rayes1476,349619111760,5%
6Harold Ebels1465,7495261141150,0%
7Ed Stolp1421,22941869358,3%
8Wim van Dijk1310,10931256166,7%
9Tars Wanders1296,89922075847,5%
10Dirk Aafjes1268,1191261041246,2%
11Sandra Hollander1259,52901382369,2%
12Hans de Goede1233,318926851340,4%
13Robin Rommel1222,86881563650,0%
14Aart van den Brink1193,57871890950,0%
15Ferry Haan1184,988618110761,1%
16Gijs Pouw1178,4485221001245,5%
17Adri Beentjes1158,948425751338,0%
18Marlies Sturk1139,23831891852,8%
19Remi Aafjes1117,31821070370,0%
20Harry Levering1115,218120811142,5%
21Pieter Klein1106,8080231101247,8%
22Jaap-Jan Min1099,36791982947,4%
23Harry Hageman1074,81781371557,7%
24Hidde Ebels1059,38771070370,0%
25Bert van Diermen1034,167624811535,4%
26Jeroen van Vliet1010,95751983850,0%
27Dean Piepers961,56741071275,0%
28Theo Al936,20731763844,1%
29Jan Brantjes928,267225721632,0%
30Paul de Ruijter903,197119801142,1%
31Marcel Wester880,667021631235,7%
32Arthur Wilbie842,376921541233,3%
33Marc Voorwalt839,8868842262,5%
34Ed van Duin823,31671661940,6%
35Nico Pepping812,586627641729,6%
36Jolanda Vos788,3465631258,3%
37Jaap Limmen765,766423521626,1%
38Heleen Smit729,9663740357,1%
39Jan de Graaf722,1262840450,0%
40Chiel Pepping668,3561713335,7%
41Jelle Min642,9260421162,5%
42Thijs Min602,425916301318,8%
43Chris Voorwalt575,9658210150,0%
44Joke Mooij543,31571110109,1%
45Olga Commandeur522,145600000,0%
46Thijmen Konijn501,995520020,0%