SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Uitslagen

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 16 oktober

Wit ZwartUitslag
Luc Janssen-Clemens Heijne1-0
Sandra Hollander-Bert Hollander½-½
Timo Schneider-Melle Boers1-0
Cees Roozen-John Reumerman0-1
Harold Ebels-Barry Blekemolen0-1
Aart van den Brink-Cédric Lagarrigue0-1
Dirk Aafjes-Tobias Jeukens½-½
Vincent Meijer-Gerard Roozen1-0
Sam Alrayes-Gijs Pouw1-0
Adri Beentjes-Bert van Diermen0-1
Robert Termes-Paul de Ruijter1-0
Theo Al-Jan de Graaf1-0
Peter van der Heijdt-Marlies Sturk0-1
Joke Mooij-Arthur Wilbie0-1
Jan Brantjes-Jaap-Jan Min0-1
Marcel Wester-Nico Pepping1-0
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 16 oktober (Ronde 5)

NrNaamPuntenPtnWaGspGw+Rm=Vl–RtngPerc%
1Luc Janssen437,501005410206890,0%
2Bert Hollander307,00995230203770,0%
3Timo Schneider305,339833001553100,0%
4John Reumerman292,00975401174880,0%
5Barry Blekemolen282,00965311176370,0%
6Sandra Hollander274,83954211186162,5%
7Bas Boers264,33944220176975,0%
8Ed Stolp248,00933210177783,3%
9Melle Boers241,5092531199670,0%
10Clemens Heijne239,33914211173262,5%
11Cédric Lagarrigue231,50904211171462,5%
12Cees Roozen221,00895221151760,0%
13Bob Stolp205,338811001979100,0%
14Vincent Meijer200,00874301075,0%
15Peter Zeeman194,67863102185433,3%
16Tobias Jeukens188,17853120168066,7%
17Richard Wester183,008411001518100,0%
18Dirk Aafjes180,50835212163250,0%
19Harold Ebels178,67823111179750,0%
20Tars Wanders176,00813201171166,7%
21Sam Alrayes169,00805302159460,0%
22Bert van Diermen161,67793201147066,7%
23Ed van Duin157,00782101137650,0%
24Robert Termes153,33773201171066,7%
25Marcel Wester152,17763111140250,0%
26Aart van den Brink147,00754202161250,0%
27Nico Pepping141,67744202136050,0%
28Hidde Ebels133,83731010180750,0%
29Thijs Min132,00722101148750,0%
30Theo Al127,67714202145150,0%
31Marlies Sturk122,00702101158850,0%
32Levi van Duin119,00692101157450,0%
33Gerard Roozen117,33684103131225,0%
34Dean Piepers111,6767000017800,0%
35Jeroen van Vliet110,0066000014890,0%
36Pieter Klein108,3365000015650,0%
37Marc Voorwalt106,6764000015040,0%
38Chiel Pepping105,0063000012950,0%
39Gijs Pouw101,33624103146825,0%
40Hans de Goede99,67613102164533,3%
41Arthur Wilbie99,00605203146440,0%
42Adri Beentjes93,33594103152225,0%
43Justus Heijne81,17583012168616,7%
44Abdullah Al Kotifan76,0057100100,0%
45Robin Rommel74,6756100116800,0%
46Jan de Graaf74,67553012143716,7%
47Jaap-Jan Min67,00544103157625,0%
48Paul de Ruijter62,00535104138520,0%
49Peter van der Heijdt52,0052200214210,0%
50Harry Levering51,0051200214190,0%
51Joke Mooij33,3350300312000,0%
52Jan Brantjes16,3349400414630,0%

Groep B

Wegens de vakantie was er op 16 oktober geen speelronde.