SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

½ Interne competitie

Groep A

Uitslagen

Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 23 oktober

Wit ZwartUitslag
Luc Janssen-Barry Blekemolen1-0
Bert Hollander-Harold Ebels1-0
Cees Roozen-Timo Schneider0-1
Melle Boers-Vincent Meijer0-1
Tars Wanders-Sam Alrayes1-0
Bert van Diermen-Marcel Wester0-1
Nico Pepping-Aart van den Brink0-1
Thijs Min-Theo Al1-0
Marlies Sturk-Gerard Roozen1-0
Gijs Pouw-Abdullah Al Kotifan1-0
Harry Levering-Peter van der Heijdt1-0
Jan Brantjes-Joke Mooij1-0
Extern-Arthur Wilbie0-1
Adri Beentjes-Extern0-1
Extern-Jaap-Jan Min½-½
Dirk Aafjes-Extern0-1
Extern-Hans de Goede1-0
Robert Termes-Extern1-0
Cédric Lagarrigue-Oneven
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 23 oktober (Ronde 6)

NrNaamPuntenPtnWaGspGw+Rm=Vl–RtngPerc%
1Luc Janssen526,001006510206891,7%
2Timo Schneider385,009944001553100,0%
3Bert Hollander376,50986330203775,0%
4Sandra Hollander321,00974211186162,5%
5John Reumerman319,00965401174880,0%
6Cédric Lagarrigue312,00954211171462,5%
7Ed Stolp303,50943210177783,3%
8Bas Boers287,00934220176975,0%
9Vincent Meijer285,67925401120080,0%
10Barry Blekemolen260,50916312176358,3%
11Clemens Heijne260,50904211173262,5%
12Tars Wanders255,33894301171175,0%
13Robert Termes249,67884301171075,0%
14Melle Boers241,0087631299658,3%
15Bob Stolp229,338611001979100,0%
16Marcel Wester223,67854211140262,5%
17Thijs Min221,00843201148766,7%
18Aart van den Brink217,67835302161260,0%
19Cees Roozen214,00826222151750,0%
20Peter Zeeman211,00813102185433,3%
21Tobias Jeukens205,50803120168066,7%
22Dirk Aafjes196,33796213163241,7%
23Richard Wester193,007811001518100,0%
24Marlies Sturk188,00773201158866,7%
25Sam Alrayes183,00766303159450,0%
26Gijs Pouw175,00755203146840,0%
27Arthur Wilbie172,00746303146450,0%
28Ed van Duin167,33732101137650,0%
29Harold Ebels163,00724112179737,5%
30Hidde Ebels153,83711010180750,0%
31Bert van Diermen152,67704202147050,0%
32Nico Pepping148,00695203136040,0%
33Levi van Duin138,67682101157450,0%
34Dean Piepers134,0067000017800,0%
35Jeroen van Vliet132,0066000014890,0%
36Pieter Klein130,0065000015650,0%
37Marc Voorwalt128,0064000015040,0%
38Theo Al127,00635203145140,0%
39Gerard Roozen125,33625104131220,0%
40Chiel Pepping122,0061000012950,0%
41Hessel Haan120,0060000016910,0%
42Hans de Goede117,00594103164525,0%
43Adri Beentjes113,00585104152220,0%
44Harry Levering106,00573102141933,3%
45Jan de Graaf98,50563012143716,7%
46Jaap-Jan Min95,83555113157630,0%
47Justus Heijne94,00543012168616,7%
48Paul de Ruijter92,67535104138520,0%
49Robin Rommel86,6752100116800,0%
50Abdullah Al Kotifan68,0051200212000,0%
51Jan Brantjes64,67505104146320,0%
52Peter van der Heijdt49,0049300314210,0%
53Joke Mooij32,0048400412000,0%

Groep B

Uitslagen

Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 23 oktober

Wit ZwartUitslag
Gerard (4)-Melle (4)½-½
Jacob (4)-Nanne (3)1-0
Sophie (2)-Luuk (2)1-0
Sybren (3)-Jasper (3)½-½
Dim (3)-Merlijn (4)0-1
Thomas (2)-Isaiah (2)0-1
Quinten (3)-Reef (4)0-1
Isabel (2)-Duuk (2)0-1
Abel (2)-Casper (1)½-½
Faas (3)-Reserve-docent (0)1-0
Stand

Ranglijst bijgewerkt t/m 23 oktober (Ronde 5)

NrNaamStapPuntenPtnWaGspGw+Rm=Vl–Perc%
1Melle4153,5040431087,5%
2Jacob4144,0039430175,0%
3Sophie2129,00384400100,0%
4Gerard4109,0037421162,5%
5Luuk299,7036320166,7%
6Faas497,0035210150,0%
7Just492,7034320166,7%
8Nanne387,0033420250,0%
9Bas487,00321100100,0%
10Luuk485,3031320166,7%
11Sybren381,0030421162,5%
12Jasper376,5029211075,0%
13Merlijn468,0028420250,0%
14Thijs166,3027211075,0%
15Kai264,3026310233,3%
16Isaiah261,0025311150,0%
17Duuk257,7024311150,0%
18Reef453,7023210150,0%
19Elieva453,7022210150,0%
20Dim352,0021410325,0%
21Thomas250,0020420250,0%
22Lev247,00191100100,0%
23Quinten342,0018410325,0%
24Abel231,5017201125,0%
25Isabel228,5016401312,5%
26Carlo426,701520020,0%
27Faas326,0014410325,0%
28Casper124,8013301216,7%
29Reserve-docent018,701230030,0%