SV Vredeburg

de Limmer schaakvereniging

Externe competitie

Op deze pagina kun je de overzichten van elk van de vier ploegen bekijken, deze zijn per jaar op te zoeken. Ook is er een totaaloverzicht en een rating-pagina, allemaal via onderstaande knoppen.

Ratingoverzicht

Leden die meespelen met competities of toernooien bouwen in de loop der tijd een speelsterkte op. Dit wordt Elo of ook wel rating genoemd. De speelsterkte van schakers ligt grofweg tussen de 800 en 2900 punten. De schaakbond KNSB publiceert elke maand een nieuwe lijst met alle ratinghouders. Deze deelt pas een rating uit als minimaal zes partijen tegen ratinghouders gespeeld en doorgegeven zijn.
Zo'n getal is natuurlijk maar een momentopname. Onderstaande lijst is toch van hoog naar laag gesorteerd, omdat de KNSB dit ook doet. Bij hen vind je details als meegetelde partijen en je bondsnummer. Voor ratingdetails: kies een naam hieronder.

Lijst februari 2024
NrNaamRating▾Vorige
1Luc Janssen19711970
2Bob Stolp19511946
3Wim van Dijk18751895
4Bert Hollander18051823
5Peter Zeeman17621777
6Barry Blekemolen16841658
7Hidde Ebels16521669
8Ed Stolp16511655
9Harold Ebels16221608
10Sandra Hollander16111609
11Remi Aafjes15361536
12Tars Wanders15251527
13Robin Rommel14941483
14C├ędric Lagarrigue14781444
15Sam Alrayes14521492
16Hans de Goede14391439
17Dean Piepers14271366
18Aart van den Brink14071407
19Ferry Haan13611374
20Pieter Klein13311331
21Jaap-Jan Min13161314
22Marlies Sturk13111301
23Dirk Aafjes12901312
24Marc Voorwalt12361236
25Gijs Pouw12281229
26Adri Beentjes12171242
27Harry Levering12111189
28Bert van Diermen11621153
29Jeroen van Vliet11491161
30Theo Al11361137
31Jan de Graaf11351147
32Jaap Limmen11201120
33Ed van Duin11101085
34Marcel Wester10891076
35Jan Brantjes10561081
36Bas van Vliet10491103
37Peter van der Heijdt1010geen
38Arthur Wilbie9971010
39Nico Pepping978988
40Paul de Ruijter977956
41Chiel Pepping961922
42Heleen Smit881881
43Olga Commandeur858858
44Thijs Min822852
45Joke Mooij800800
46Wangxuan Mu889j879j
47Jurre Lenting866j851j
48Sam Leeuwerke863j848j
49Alissa Boon814j804j
50Thijmen Boon756j741j
51Lara Janssen553j553j
52Gerard Roozen536j536j
53Jacob Noijen448j433j
54Just Langenberg315j300j
55Danny Blekemolen**
56Jelle Min**
57Caroline Hoornsman**
58Dean Meijer**
59Dylan van Egmond**
60Jens Engel**
61Jimmy Meijer**
62Luca Garia**
63Mees de Haan**
64Melle Boers**

De volgende lijst komt om en nabij 1 maart uit.
* Nog niet voldoende (6) partijen met rating gespeeld.
j Jeugdrating

Rating berekenen

Benieuwd naar je nieuwe rating? Of welke TPR je hebt gescoord tijdens het laatste toernooi? Vul 3 simpele zaken in en lees hieronder het resultaat.

Verschil per partij
ToernooiPrestatieRating

Topratings

Onze ratings liggen wat lager dan de wereldtop. Ter vergelijking de actuele ratings van de tien beste spelers op dit moment.

2700chess.com voor meer details en de volledige lijst